Розпочала роботу онлайн версія Великої української енциклопедії

13 грудня 2018 року,у день святого апостола Андрія Первозванного, колектив Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» презентував портальну версію Великої української енциклопедії - е-ВУЕ.
Про це повідомляє Державна наукова установа "Енциклопедичне видавництво"
е-ВУЕ - універсальна, науково-популярна, мультимедійна енциклопедія з багатим ілюстративним (світлини, карти, схеми, графіки, діаграми, креслення, малюнки, рисунки), аудіо- та відеоматеріалом, що інтегрується з текстом.
Статті е-ВУЕ формуються як авторські рубриковані ілюстровані лонґріди з елементами інклюзії (на порталі розміщуються аудіо версії статей, що доступні користувачам із порушенням зору).
«Велика українська енциклопедія» — багатотомне (орієнтовно в 30 томах) видання, підготовка якого в паперовій та електронній версіях триває з 2013 року. Заплановано близько 80 тисяч статей. Основну мету створення екциклопедії на сайті установи формулюють так: «подати для найширшого читацького загалу в стислій і доступній формі системний набір сучасних достовірних наукових відомостей з усіх галузей людських знань у зручному для користування форматі, адекватному модерному розвиткові інформаційних технологій». У 2016 році вийшов друком перший том «Великої української енциклопедії» (А-Акц). Проект реалізовуватиметься до 2026 року.
опубліковано 18.12.2018