В області створено управління Державної служби якості освіти
Управління очолила колишній заступник голови Маловисківської райдержадміністрації Лілія Синчук. Керівника новоствореного відомства на серпневій педагогічній конференції в Олександрії представив гендиректор директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки Олег Шаров.
«Перед управлінням стоїть велика місія – перетворення традиційної інспекції освіти в службу, яка буде допомагати кожному закладу, директору, вчителю налагоджувати, розвивати, створювати і підтримувати систему забезпечення якості освіти», - зазначив Олег Шаров.
Лілія Синчук привітала педагогічну спільноту області з новим навчальним роком та побажала усім натхнення та успіхів у роботі. Вона повідомила, що управління здійснюватиме у першу чергу допомогу та підтримку закладів, проводитиме експертизу та затвердження освітніх програм, а також моніторинг оцінювання та аудит роботи закладів.
Роботу управління забезпечуватиме 21 працівник. Наразі проводиться набір фахівців на конкурсних засадах.
опубліковано 22.08.2019