Зацікавлений, щоб громадські активісти були долучені до реалізації обласних програм, – Андрій Балонь на засіданні Громадської ради

Голова ОДА Андрій Балонь взяв участь у засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації, яка діє як дорадчий орган. Зустріч відбулася у форматі діалогу, під час якого очільник області познайомився із громадськими активістами, відповів на їхні запитання та вислухав пропозиції щодо майбутньої співпраці. "Я знаю, що існує взаємодія, і хочу, щоб її базовий рівень тільки зростав. Це для нас фундамент і точка відліку. Я зацікавлений, щоб фахівці, які працюють в комісіях Громадської ради, були долучені до реалізації обласних програм", - підкреслив Андрій Балонь.
Після короткої презентації діяльності Громадської ради начальником профільного управління ОДА Віталієм Останнім та Головою ради Тіграном Хачатряном відбулося обговорення перспективних напрямів роботи.
Учасники засідання порушили проблеми комунікації обласної державної адміністрації з громадськістю, публічності діяльності та підвищення рівня довіри до обласної влади. Андрій Балонь запевнив, що налаштований на широку комунікацію із суспільством. "Моє ставлення до журналістів, до інформування жителів області про діяльність адміністрації абсолютно відповідає вимогам часу і бажанням суспільства бачити і розуміти, що робить влада", - запевнив керівник ОДА.
Конкретні питання стосувалися роботи медичних закладів, стану автодоріг та перспективи курсування Кіровоградщиною рейкового автобуса, поширення сигналу телеканалу "UA:Кропивницький" (філія НСТУ) на західні райони області, зокрема трансляції обласних новин, роботи пересувного діагностичної лабораторії з метою раннього виявлення онкозахворювань, відкриття нових центрів денного перебування дітей з особливими потребами, подальшого існування обласного проєкту військово-патріотичного напряму "Захисник Кіровоградщини" тощо.
Прозвучали від громадських активістів і пропозиції щодо відкриття в Кропивницькому Консульства Болгарії в Україні, а також перспектив створення молодіжного центру.
Поцікавилися члени Громадської ради також питанням подальшого фінансування низки обласних програм, а також кадрової політикою керівника облдержадміністрації, акцентуючи увагу на аспекті професіоналізму майбутніх посадовців.
Андрій Балонь повідомив, що більшість із озвучених проблем уже перебуває на певних етапах вирішення та запевнив, що розпочаті проєкти і програми спільними зусиллями будуть реалізовуватися і надалі.
Насамкінець керівник ОДА зазначив, що під час зустрічі з громадськими активістами вдалося почути один одного і розпочати конструктивний діалог, а також окреслити перспективи і напрямки майбутньої командної роботи. "Заохочую усіх пропонувати дієві і конструктивні алгоритми нашої співпраці і конкретні плани, які сприятимуть реалізації важливих проєктів", - підсумував голова облдержадміністрації.
опубліковано 22.11.2019