Олександрівський район багатий на спортивні таланти

Такий висновок можна зробити на основі інформації, яку озвучила на нараді в облдержадміністрації заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Уляна Соколенко, доповідаючи про стан розвитку галузі фізичної культури та спорту в Кіровоградській області, що включає в себе не лише спорт вищих досягнень, а й безліч спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, до участі в яких залучаються численні шанувальники здорового способу життя.
Уляна Соколенко повідомила, зокрема, що у вересні Олександрівський район став переможцем у загальнокомандному заліку обласних комплексних змагань серед дітей та юнацтва "Олімпіада Кіровоградщини", що відбулися напередодні Дня фізичної культури та спорту на міському стадіоні Знам’янки.
Перемоги олександрівців у цих змаганнях стали традиційними. Нинішнього року вони вже вчетверте здобули перше місце, обійшовши всіх своїх суперників. Срібними та бронзовими призерами "Олімпіади Кіровоградщини" стали, відповідно, юні спортсмени з Маловисківського району та Бобринецької об’єднаної територіальної громади.
Двома тижнями раніше команда села Підлісного Олександрівського району перемогла на обласній спартакіаді "Краще спортивне село Кіровоградщини-2019", що проходила у Малій Висці і була присвячена 28-й річниці незалежності України. Позмагатися у восьми видах спорту та визначити найспортивніше село області приїхали 12 команд. Друге місце на спартакіаді посіла команда Великосеверинівської ОТГ, третє – села Молодіжного Долинського району.
Уляна Соколенко поінформувала також про інші цікаві спортивні заходи, що відбулися у 2019 році на Кіровоградщині, серед яких, зокрема, обласні змагання серед сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських та селищних рад, які пройшли 25 травня у селі Головківці Олександрійського району. Участь у них взяли 11 команд з районів та об’єднаних територіальних громад. Сільські посадовці та депутати демонстрували свою спортивну майстерність у змаганнях з волейболу, більярду, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів та шашок.
Безумовно досить важливим заходом є "Олімпійський день", який спортивна громадськість Кіровоградщини щороку відзначає разом з українською та міжнародною спільнотою. Цього року він відбувся 7 червня. У Кропивницькому, зокрема, на стадіоні "Зірка" пройшла ранкова руханка, а після цього учасники заходу влаштували забіг вулицями міста. Олімпійське свято стало досить масовим. У ньому взяли участь 960 осіб, серед яких – не лише учні комплексних дитячо-юнацьких шкіл та навчальних закладів, а й багато жителів міста, у тому числі цілі родини.
Це свідчить про те, що громадяни усвідомлюють важливість здорового способу життя, а тому серед завдань, які стоять в галузі фізичної культури та спорту в області Уляна Соколенко назвала розширення інфраструктури, що забезпечить потребу населення у регулярних заняттях фізичною культурою та масовим спортом. Мова йде про мережу центрів фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
опубліковано 24.09.2019