Триває ремонт на 12 ділянках доріг місцевого значення
В рамках загальнодержавного проєкту «Велике будівництво» станом на 19.06.2020 року державним підприємством «Агентство місцевих автомобільних доріг» охоплено ремонтними роботами 23 об’єкти. З них на 12 автодорогах роботи вже завершено, зокрема, у Вільшанському, Знам’янському, Маловисківському (2 об’єкти), Світловодському, Бобринецькому, Кропивницькому, Новоархангельському, Устинівському (2 об’єкти) районах та м. Новомиргород – завершено роботи із середнього поточного ремонту, в м. Добровеличківка завершено роботи із капітального ремонту проїзжої частини вул. Європейської.
Тривають роботи із поверхневої обробки дорожнього покриття та нанесення горизонтальної розмітки на автомобільній дорозі О121807 Петрове-Червонокостянтинівка – межа Дніпропетровської області на ділянці км 11+280 – км 14+580.
ТОВ «ЕЛІТ ГРУП» завершило роботи із поверхневої обробки асфальтобетонного покриття в Онуфріївському районі на автодорозі О121703 Онуфріївка-Травневе на ділянці км 13+600 – км 14+600 та в м. Олександрія по вул. Козацький шлях, вул. Знам’янське шосе (від вул. Першотравневої до вул. Автомобільної), роботи виконано на 97%, залишається нанесення горизонтальної розмітки.
В м. Гайворон на двох об’єктах із капітального ремонту дорожнього покриття ( по вулицях Центральна та Слов’янська) підрядником проведено фрезерування та укладку бортового каменю, ще на двох – вул. Галини Березки та вул. Ташлицькій ТОВ «БЕРЕЗІВКААГРОШЛЯХБУД» продовжує виконувати підготовчі роботи.
На автодорозі С120513 Карбівка - Скопіївка – вихід на а/д Т-12-14 на ділянці км 10+900 – км12+000, що у Добровеличківському районі, підрядником проведено грейдерування, наразі тривають роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтового покриття.
Розпочато підготовчі роботи із капітального ремонту двох мостів:
- у Петрівському районі на км 6+770 автомобільної дороги загального користування місцевого значення С121801 Олімпіадівка – вихід на а/д Т-12-15, що у Петрівському районі, роботи виконує ТОВ «МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112»;
- у Кропивницькому районі на км 4+400 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О120803 Родниківка (межа районів)-Оситняжка – вихід на а/д Н-14, роботи виконує ТОВ «КРОНОС-ЛІДЕР».
опубліковано 20.06.2020