21 вересня 2020 року; 13:30

Очільник Кіровоградщини: У рамках робочої групи маємо визначитися з подальшим майбутнім недобудови біля обласного ДЮЦу

Сьогодні, 21 вересня, під час апаратної наради обговорили подальшу ймовірну долю недобудови по вулиці Шульгіних, 38, у м. Кропивницькому, так званого «Колізею».

Недобудова розташована поруч із комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Директорка закладу Ганна Суркова звернулася до голови ОДА з тривогою, що розпочався навчальний рік і діти розважаються на недобудові. Відтак існує небезпека їхньому здоров’ю і життю.

Андрій Назаренко пропонує спільними зусиллями вжити заходів, щоб діти не могли потрапити на територію об’єкту.

«Задля вирішення цієї проблеми в рамках спільної з обласною радою робочої групи маємо прийняти комплекс заходів у тому числі визначитися з подальшим майбутнім об’єкту», - сказав Андрій Нaзaренко і додав, що було б доречним побудувати на цьому місці коштом держави спортивний комплекс.

Будівництво об’єкту розпочалося ще в 90-х роках, а у 2001-му прийняли рішення про його приватизацію. Недобудову придбала юридична особа, яка протягом багатьох років не виконувала інвестиційні умови. Сьогодні цей об’єкт незавершеного будівництва знаходиться на балансі комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг» і виставлений на продаж.