21 жовтня 2020 року; 17:00

Ірина Саєнко: Підприємці можуть суттєво розширити ринок збуту за допомогою «Prozorro Market»

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата пропонує малому та середньому бізнесу активізувати участь у публічних закупівлях шляхом виходу на маркетплейс «Prozorro Market». Аби розпочати продаж товарів на цій платформі, достатньо пройти процедуру кваліфікації і далі отримувати замовлення державних установ із усієї країни.

Про це розповіла президент КРТПП Ірина Саєнко.

Палата може надати підприємцям відповідну консультативну допомогу.

«Prozorro Market» є новацією, що значно спрощує процедуру публічних закупівель і для замовників, і для її учасників. Підприємці, можуть суттєво розширити ринок збуту завдяки цьому інструменту, – наголошує Ірина Саєнко. – КРТПП готова допомогти малому та середньому бізнесу долати кризу, виходити зі своїми товарами на «Prozorro Market», ставати успішними та конкурентоспроможними».

Учора у своєму посланні парламенту президент України Володимир Зеленський заявив, що важливою умовою економічного зростання країни є дерегуляція і розвиток підприємництва, а саме спрощення доступу малого та середнього бізнесу до державних закупівель.