Кіровоградська облдержадміністрація
Сайт Президента України
Верховна Рада України
Сайт Кабінету Міністрів України
За здорове життя!
Президенський кадровий резервПогода в Кировограде » Украина


НОВИНИЗАЛИШАЙСЯ ЛЮДИНОЮ
У вересні в області розпочався обласний етап загальнонаціональної інформаційної кампанії «Я проти насильства», яка на всеукраїнському рівні ініційована ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».
Мета заходу - привернути увагу до проблеми існування насильства по відношенню до кожного члена в сім’ї та подолання стереотипів у сприйнятті цього ганебного явища.
Щоденно жінки, чоловіки та діти в Україні потерпають від насильства з боку своїх партнерів, батьків, друзів або незнайомців значно більше, ніж можна уявити. Стереотипи, які існують в українському суспільстві, а також слабкий захист жертв на законодавчому рівні, перетворюють це явище на епідемію.
Символом акції став малиновий колір, а знаком солідарності, підтримки та єднання тих, хто проти насильства - браслети зазначеного кольору із написом «Я проти насильства».
Ви можете стати учасником всеукраїнської кампанії проти насильства та безкоштовно отримати браслет, зробивши онлайн-замовлення:

16 вересня 2010 року відбулось засідання обласної постійно діючої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї. На засіданні комісії були розглянуті питання:
• Про розгляд подання прокуратури Кіровоградської області від 27.08.2010 року "Про усунення порушень законодавства про попередження бездоглядності та злочинності серед неповнолітніх";
• Про затвердження форми обміну інформацією;
• Про участь у навчальному семінарі "Взаємодія органів державної влади та місцевого самоврядування з питань попередження насильства в сім'ї";

В рамках Всеукраїнської молодіжної акції управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації проведено автопробіг „Молодь Єднає Україну”.
Головною метою акції було привернення уваги молоді до проведення державних свят, консолідація молодіжного громадського руху.
Автопробіг „Молодь Єднає Україну” проходив у м. Кіровограді 23 серпня 2010 року після церемонії підняття Державного Прапору України.
У заході взяли участь представники молодіжних громадських організацій області, активісти молодіжних заходів. Усі автомобілі мали державні прапори, а також були оздоблені повітряними кульками та стрічками жовтого та блакитного кольорів.
Під час руху колони вулицями міста молодь Кіровоградщини вітала жителів та гостей обласного центру.
Завершальний етап акції відбувся на площі ім. С.Кірова. Учасники автопробігу урочисто відпустили у небо повітряні кульки жовтого та блакитного кольорів. Всі учасники, жителі та гості міста пригостились тортом у формі прапора України.

30 серпня 2010 року третя група дітей, які брали участь у громадських роботах, отримала зароблені кошти.
Всього протягом липня – серпня 2010 року за ініціативи голови обласної державної адміністрації С.Ларіна та за підтримки Кіровоградського обласного благодійного фонду "Розвиток Кіровоградщини" було працевлаштовано у вільний від навчання час 35 дітей пільгових категорій з міста Кіровограда.
Діти працювали 15 робочих днів по 4 години на день на суспільно корисних роботах, пов'язаних з благоустроєм зелених зон міста Кіровограда, та отримали за це грошову винагороду у розмірі 500 грн.

3 вересня 2010 року відбулась Всеукраїнська селекторна нарада під головуванням міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна за участю представників міністерств та відомств України, керівництва обласної та районних державних адміністрацій.
Під час селекторної наради розглядалось питання видачі посвідчень багатодітним сім'ям та дітям з багатодітних сімей.