|
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти» здійснено розподіл обсягу субвенції між адміністративно-територіальними одиницями області у сумі 38,979 млн. грн. Про це під час щотижневої наради в ОДА повідомила заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Лідія Шатна.
![]() |
![]() |
©Кіровоградська обласна державна адміністрація. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International.